ZESPÓŁ METAMORFOZ

Poznaj zespół wykwalifikowanych specjalistów - który zadba o to aby Twój cel został osiągnięty !
Sylwia Kamińska

Sylwia Kamińska

Koordynator programu

KADRA

Dietetyk - Anna Dutkowska

 

Absolwentka dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła również studia na Politechnice Gdańskiej, uzyskując tytuł inżyniera chemii oraz magistra biotechnologii w specjalności Technologia, Analiza i Biotechnologia Żywności.
Obecnie doktorantka w Zakładzie Endokrynologii Klinicznej i Doświadczalnej w Katedrze Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się dietoterapią kobiet z rozpoznanym zespołem wielotorbielowatych jajników (PCOS).
Współpracuje z Poradnią Leczenia Zaburzeń Hormonalnych, Nadciśnienia
Tętniczego i Chorób Przemiany Materii, a także z Fundacją Medicover w ramach Ogólnopolskiego Programu profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych „PoZdro”.
Od lat najmłodszych związana ze sportem. Trenowała lekkoatletykę oraz tenisa ziemnego.

Dr hab. n. med. Endokrynologii - Dominik Rachoń

Dr hab. n. med. –  ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku(AMG) w 1998 roku, uzyskując dyplom lekarza medycyny.  Przez jeden semestr studiował na Uniwersytecie w Neapolu w ramach przyznanego mu stypendium Unii Europejskiej TEMPUS. W latach 2005-2007 dr Rachoń uzyskał status pracownika naukowego Zakładu Endokrynologii Klinicznej i Doświadczalnej Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Getyndze (Niemcy) kierowanego przez wybitnego endokrynologa niemieckiego profesora Wolfganga Wuttke, gdzie prowadził badania nad potencjalnym zastosowaniem fitoestrogenów w leczeniu menopauzy.

Od 1 listopada 2007 do 31 marca 2008 roku przebywał na stypendium „Group of Eight” na Uniwersytecie Monash w Melbourne (Australia) gdzie pracował jako endokrynolog w zespole profesor Heleny Teede w Instytucie Zdrowia Uniwersytetu Monash oraz Fundacji Zdrowia Kobiet Jean Hailes.  Dodatkowo został pracownikiem zespołu naukowo-badawczego profesora Marka Febrraio w Instytucie Baker’a Badań nad Chorobami Serca i Cukrzycą gdzie prowadził badania nad zespołem wielotorbielowatych jajników.  Po powrocie do kraju dr Rachoń został zatrudniony na stanowisku adiunkta w Zakładzie Dietetyki Ogólnej, Katedry Żywienia Klinicznego, Wydziału Nauk o Zdrowiu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie był zatrudniony do listopada 2010 roku. W tym czasie pracował również jako lekarz w Klinice Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego aby w marcu 2009 roku złożyć państwowy egzamin specjalizacyjny w dziedzinie chorób wewnętrznych. W październiku 2010 roku, dr Dominik Rachoń został kierownikiem nowo utworzonego Zakładu Endokrynologii Klinicznej i Doświadczalnej mieszczącego się w Instytucie Medycyny Morskiej i Tropikalnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Psycholog - Justyna Breska-Kruszewska

mgr psychologii, terapeuta I stopnia TSR – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Neuroterapeuta I stopnia w metodzie Biofeedback,Animator profilaktyki, Coach. Doktorantka w Zakładzie Endokrynologii Klinicznej i Doświadczalnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Dodatkowo prowadzi szkolenia z zakresu motywacji do zmian stylu życia i nawyków żywieniowych, technik uczenia się, zarządzania stresem oraz przygotowuje studentów dietetyki do pracy z pacjentami.

Od ponad czterech lat w ramach pracy doktorskiej prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne dla kobiet z rozpoznanym zespołem wielotorbielowatych jajników (PCOS). W ramach indywidualnej praktyki psychologicznej wraz z dietetykiem prowadzi spotkania dla osób zmagającymi się z nadmierną masą ciała.

TRENERZY

Marcin Zieliński

 

Posiada uprawnienia Polskiej Akademii Sportu jako instruktor kulturystyki i trener personalny. Podczas wieloletniej praktyki zdobył mnóstwo dodatkowej wiedzy. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego, taśm TRX, kettlebells i CrossFit.

W swoich treningach łączy odpowiednio dobrany trening ze zdrowym żywieniem. Podczas pracy ze swoimi klientami bardzo dużą uwagę skupia na ćwiczeniach funkcjonalnych, aby móc je odwzorować w życiu codziennym i sprawiać, że życie staje się łatwiejsze.

Krzysztof Sztompka

Pedagog Wychowania Fizycznego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener personalny i miłośnik szeroko pojętej kultury fizycznej. Propagator każdego rodzaju aktywności fizycznej i rekreacji ruchowej. Uczestnik wielu warsztatów i kursów z dziedziny dietetyki i suplementacji oraz treningu personalnego. W swej pracy najbardziej dba o zdrowie, motywację i dobre samopoczucie swoich podopiecznych.

Bartłomiej Barczak

Trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej, student szkoły policealnej na kierunku „technik masażysta” . Uczestnik wielu szkoleń i konferencji z zakresu suplementacji, odpowiedniego odżywiania się, a także treningu funkcjonalnego. Specjalizuje się w treningu siłowym, a także w prowadzeniu treningów personalnych.

Kazimierz Giemza

Mgr AWFiS w Gdańsku, kierunek fizjoterapia. Trener personalny, fizjoterapeuta. Ukończył wiele kursów z zakresu dietetyki i suplementacji. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym. Certyfikowany trener Crossfit lvl 1 oraz Kettlebels. Uczestnik licznych biegów górskich, czterokrotnie ukończył jeden z najtrudniejszych ultra maratonów w Polsce – „Bieg Rzeźnika”. Swoja pasja i zaangażowaniem potrafi zmotywować nawet najbardziej zatwardziałych zawodników.

Nie pozwól aby coś Cię ominęło !
Bądź na bieżąco z wydarzeniami !
Zarezerwuj miejsce na kolejną edycję Metamorfoz ! Kolejna edycja startuje już w 3 MARCA!