W ubiegłą niedzielę Radio Gdańsk gościło pomysłodawcę i koordynatora projektu Sylwię Kamińską oraz jej dwójkę podopiecznych z II Edycji Metamorfoz – Ewę Zielińską oraz Karola Rymarkiewicza

 

Metamorfozy to program skierowany do osób, które chcą zmienić swój dotychczasowy tryb życia, zdrowiej się odżywiać, zacząć ćwiczyć i stać się lepszym sobą. Przez 3 miesiące uczestnicy, a wśród nich Ewelina, będą pod opieką specjalistów stosować indywidualnie dopasowaną dietę i realizować program specjalnie rozpisanych dla nich treningów. A cel jest prosty – zrzucić zbędne kilogramy i zacząć żyć zdrowo.

 

„PO CIĄŻY MIAŁAM PROBLEM”

Program Metamorfozy przeznaczony jest dla każdego dorosłego, niezależnie od wieku i kondycji. Realizowany jest we współpracy z siecią siłowni Tiger Gym. To tutaj uczestnicy sukcesywnie pozbywają się zbędnych kilogramów.

– W porównaniu do innych uczestników moja waga nie była duża, ale po ciąży miałam wielki problem, by odzyskać dawną formę. Byłam bardzo zdeterminowana i bardzo zależało mi na tym, by nad sobą pracować. Załapałam bakcyla i dziś sama chcę zrobić kurs trenerski – opowiada Ewa Zielińska, uczestniczka drugiej edycji programu.

 

 

 

„STRACIŁEM 20 KILOGRAMÓW”

W drugiej edycji programu udział brał także Karol Rymarkiewicz. Znał się z Ewą z dawnych czasów, jednak spotkanie w tym miejscu dla obojga było zaskoczeniem.

– Ja również byłem bardzo zmotywowany. Chciałem zmienić swoje życie. W ciągu trzech miesięcy straciłem 20 kilogramów. Dziś biegam, trenuję i jestem innym człowiekiem – opowiada Karol 

 

 

TUTAJ MOŻESZ POSŁUCHAĆ AUDYCJI

 

źródło : www.radiogdansk.pl

Do obecnej edycji Metamorfoz dołączyła dziennikarka Radia Gdańsk – Ewelina Potocka – Której przemianę i wrażenia odnośnie projektu można śledzić nie tylko, na jej profilu Facebook , lecz również w co tygodniowej audycji  ” Radio Trendy ” w każdą niedzielę o godz. 11 w Radiu Gdańsk !

Program przewiduje pomoc w zmianie nawyków żywieniowych, catering dietetyczny, współpracę z szerokim gronem specjalistów, którzy zadbają o to, aby uzyskać zadowalające efekty. Dodatkowo uczestnicy będą mogli korzystać z basenów, siłowni, coachingu i wielu innych składowych programu, które sprawią, że zmiana nastąpi kompleksowo.

 

Nie pozwól aby coś Cię ominęło !
Bądź na bieżąco z wydarzeniami !
Zarezerwuj miejsce na kolejną edycję Metamorfoz ! Kolejna edycja startuje już w 3 MARCA!