Kolejna edycja metamorfoz wystartowała ! Uczestnicy zmierzą się z dotychczasowymi nawykami żywieniowymi i trybem życia.

09 Kwietnia wystartowała kolejna – czwarta już edycja programu metamorfoz. Spotkanie odbyło u partnerów programu, w restauracji SPHINX w centrum handlowym GCH MANHATTAN .Trzynastu uczestników chętnych zmienić swój dotychczasowy, niekoniecznie zdrowy tryb życia oddało się w ręce specjalistów tj. lekarz (endokrynolog), dietetyk, trenerzy ( o zespole metamorfoz szerzej można przeczytać tutaj )

Przez trzy miesiące będą dokonywać zmian w kierunku zdrowszego i witalniejszego trybu życia. Na początku tej drogi czekają ich liczne badania które określą predyspozycje i możliwości zdrowotne pod kątem dobieranych treningów i diety. Na tak zbudowanych fundamentach będą mogli przystąpić do swoich METAMORFOZ ! Czekają ich litry przelanych potów w klubach TIGER GYM pod okiem najlepszych trenerów z Trójmiasta. Oraz nie mniej trudne treningi aqua aerobicu w AQUAPARK SOPOT gdzie po ciężkim treningu uczestnicy będą mogli się zrelaksować w szeroko rozbudowanej strefie SPA. Na koniec wszystkiego za oprawę pielęgnacyjną zadbają niezawodne produkty ZIAJA.

Warto wspomnieć również o firmie cateringowej PURE AND FRESH która przygotowała specjalną ofertę dla naszych uczestników, oraz fizjoterapeutach z FIZJOLAB którzy służą pomocą w przypadku wszelkich kontuzji.

…a to tylko początek !!  POWODZENIA

 

Nie pozwól aby coś Cię ominęło !
Bądź na bieżąco z wydarzeniami !
Zarezerwuj miejsce na kolejną edycję Metamorfoz ! Kolejna edycja startuje już w 3 MARCA!