7 Lipca 2017r. w GCH Manhattan odbyło się zakończenie IV już edycji metamorfoz.

Beata Cejko – która przeszła największą metamorfozę gubiąc 12 kg tkanki tłuszczowej otrzymała tygodniowy catering. Dla Beaty to nie tylko dwa rozmiary mniej, ale przede wszystkim zmiana stylu życia. Dla trzech największych przemian czekały nagrody od firmy cateringowej Pure & fresh.

Za nami już cztery edycje i rok trwania metamorfoz.

Program pokazał jak ogromna jest potrzeba istnienia takich przedsięwzięć. „Zmieniliśmy” styl życia już 74 osobom, pozwalając na zgubienie łącznie 450 kg tłuszczu i pozbycia się 535 cm w pasie, co ma istotne znaczenie dla prewencji chorób cywilizacyjnych. Wśród uczestników były zarówno kobiety jak i mężczyźni w wieku od 18-60 lat, różniących się aktywnością fizyczną i przede wszystkim borykającymi się z różnymi jednostkami chorobowymi. Dlatego też, tak ważne były badania krwi jak również konsultacja z lekarzem, które robiliśmy przed rozpoczęciem programu. Dobrze zdiagnozowani uczestnicy bardzo często z niedoczynnością tarczycy, insulino opornością, zaburzonym profilem lipidowym, chorobą Hashimoto czy PCOS otrzymywali indywidualnie dopasowany plan żywieniowy i treningowy. I dzięki indywidualnemu podejściu udało się takie efekty uzyskać.

450 kg - zgubionej Tkanki tłuszczowej

535 cm - mniejszy Obwód pasa

Dzisiaj efekty przynosi kompleksowa opieka.

W dzisiejszych czasach – w natłoku spraw i obowiązków –  a przede wszystkim w czasach przesytu przeróżnych, nie zawsze właściwych diagnoz, informacji bądź też ustalonych treningów, ciężko osiągnąć zamierzone efekty stosując tylko jedno z wielu : dieta / fitness / leczenie hormonalne. Nie zawsze też droga którą podążamy zmierza we właściwym kierunku. Oddając się w ręce specjalistów Zdrowych Wibracji – nie musisz już się bać o właściwy tor. Profesjonaliści i pasjonaci w swojej branży otoczą Cię opieką na jaką zasługujesz ! A przede wszystkich opieką która jest dobrana pod Twoje indywidualne potrzeby !

 

  Ogromne podziękowania dla wszystkich partnerów reprezentujących najwyższy poziom usług w swojej branży –  bez których podjęcie tak ważnego tematu byłoby niemożliwe !

TIGER GYM   GCH Manhattan Ziaja  Aquapark SOPOT 

FizjoLab  SPHINX  

 Trwają zapisy do kolejnej edycji która startuje już w październiku. Dowiedz się więcej i nie zwlekaj z przejściem na zdrowszą stronę życia 🙂 !

Nie pozwól aby coś Cię ominęło !
Bądź na bieżąco z wydarzeniami !
Zarezerwuj miejsce na kolejną edycję Metamorfoz ! Kolejna edycja startuje już w 3 MARCA!