Zapraszam na III edycję warsztatów Healthy Body. To nie tylko prezentacje lekcji, ale przede wszystkim ich szczegółowe omówienie. Nauka, praktyka, szeroko rozumiany rozwój i otwarty umysł to nieodzowne elementy zawodu instruktora/trenera. W gąszczu informacji, wachlarzu szkoleń czy dostępnych prezentacji proponuję warsztat, podczas którego doświadczysz właściwą pracę ciała, przywrócisz prawidłowe wzorce ruchowe i otrzymasz ogrom inspiracji.

  • Trening wytrzymałościowo-siłowy

  • Praca z kręgosłupem

  • Mobilizacja

  • Mięśnie głębokie

  • Ruchy funkcjonalne – to przewodnie elementy,których doświadczysz i przeanalizujesz razem z nami.

PLAN WARSZTATÓW :

12:00 – 13:30 TBC – Robert Chudzinski

13:30 – 15:00 FUNCTIONAL & MOBILITY – Paulina Czech

15:00 – 15:30 PRZERWA

15:30 – 17:00 FUNCTIONAL STEP – Joanna Kania

17:00 – 18:30 ZDROWY KRĘGOSŁUP – Paulina Czech

 


Po każdej lekcji prezenter omówi zagadnienia dotyczące:

  • metodyki
  • zakresu prezentowanych ćwiczeń
  • koncepcji lekcji
  • modyfikacji ćwiczeń dla różnych poziomów zaawansowania klientów
  • wykorzystania i zastosowania sprzętu aby urozmaicić swoje zajęcia

 

✅ Miejsce warsztatu : Tiger Gym Alchemia : Ul.Grunwaldzka 411 Gdańsk Oliwa

✅ Cena warsztatu : 120 zł (4 Masterclassy wraz z omówieniem – 30 zł/ warsztat)

✅ Po ukończeniu warsztatu otrzymasz certyfikat uczestnictwa

✅ Przewidziane upominki dla każdego uczestnika warsztatów

✅ Napoje i przekąski w trakcie przerwy – aby nabrać siły na drugą część 😉

OPIS MASTERCLASS :

TBC

Ulubiona forma zajęć klientów lecz wymagająca lekcja dla każdego instruktora. Przemyślane połączenia, logiczna konstrukcja i równomiernie utrzymana intensywność lekcji sprawi, że TBC w formie wytrzymałościowo – siłowej wzniesie Twoje umiejętności na wyższy poziom. Moc inspiracji, ciekawe połączenia ćwiczeń o różnych parametrach motorycznych a do tego świetna zabawa i dynamiczna muzyka pozwoli Ci poczuć wyraźną różnicę między zajęciami Body Shape a Total Body Condition

FUNCTIONAL & MOBILITY

Trening funkcjonalny wzmacnia całe ciało, ale nie powoduje widocznej rozbudowy mięśni. Dzięki imitacji często wykonywanych ruchów, fitness funkcjonalny zmniejsza ryzyko urazów podczas wykonywania codziennych czynności i pozwala nam poruszać się pewniej i wydajniej. Ze względu na to, że łączy w sobie kilka rodzajów ruchu jednocześnie, poprawia gibkość i koordynację. Oprócz tego szybkie tempo ćwiczeń zwiększa ogólną wydolność organizmu i poprawia krążenie krwi. Cześć oparta na Mobility ma na w celu rozwiązywać problemy bólowe, zapobiec kontuzjom, polepszyć mobilność (ruchomości), elastyczność mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów, zwiększać możliwości ludzkiego ciała w życiu codziennym, rekreacji oraz sporcie wyczynowym.

FUNCTIONAL STEP

60 minut intensywnych ćwiczeń, których podstawową zasadą jest funkcjonalność ruchu. Trening z wykorzystaniem stepu, którego użycie pozwoli nam zachować technikę ćwiczeń, zaczynając od najprostszych po coraz bardziej zaawansowane. Podczas lekcji zaangażujemy wiele grup mięśniowych a ciało potraktujemy jako ściśle powiązany układ biomechaniczny. Pozwoli to Nam na głębszą świadomość własnego ciała w ujęciu funkcjonalnym, poznać ciekawe połączenia elementów funkcjonalnych z podstawowymi krokami stepu.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Trening zdrowego kręgosłupa to spokój i wyciszenie dla układu nerwowego i oddechowego. Podczas sesjo wplatane są ruchy poszczególnych torów oddechowych jak i ćwiczenia rozluźniające przeponę. Bardzo ważną zaletą tej formy ćwiczeń jest również wzmacnianie często zaniedbywanych przez nas mięśni głębokich.

Nie pozwól aby coś Cię ominęło !
Bądź na bieżąco z wydarzeniami !
Zarezerwuj miejsce na kolejną edycję Metamorfoz ! Kolejna edycja startuje już w 3 MARCA!