EDYCJA II

JESIEŃ

JESIENNE METAMORFOZY

Przez trzy miesiące będą pod skrzydłami specjalistów ( trzenerzy ,lekarz ,dietetyk ) – którzy to pomogą im wejść na zdrowszą i witalniejszą drogę życia !

Tym razem, aż 25 osób podjeło się wyzwania zmiany swojego dotychczasowego życia.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ZA NAMI

Uczestnicy zdobyli niezbędne informacje

Uczestnicy zdobyli pierwsze niezbędne informacje podczas poprowadzonego przez Annę Dutkowską wykładu o żywieniu, zaczerpnęli informacji o planowanych treningach jak i otrzymali niezbędnik od naszych partnerów TIGER GYMGCH MANHATTAN, TOPQ , ZIAJA. Ponadto poznali swoich trenerów, ze szkoły pływania ALICE SWIM  oraz zasmakowali cateringu przygotowanego przez firmę PURE AND FRESH – który  będzie wspomagał naszych uczestników od strony kulinarnej.

PIERWSZE POTY PRZELANE

Wystartowały treningi – siłownia, sala , pływalnia

Uczestnicy są już po wstępnych badaniach przeprowadzonych przez naszego lekarza endokrynologa Prof. dr hab. n. med. Dominik Rachoń które to w późniejszym etapie są analizowane przez dietetyk Annę Dutkowską w celu doboru odpowiedniej diety.

PIERWSZE WAŻENIE i ANALIZA SKŁADU CIAŁA !

Minął niespełna miesiąc od startu metamorfoz – a efekty widać już gołym okiem dzięki profesjonalnej analizie ciała.

Brawo grupa ! Macie teraz o 73 kg mniej tłuszczu, a to zaledwie początek.

Każdemu z Was udało się średnio zgubić około 3 kg tłuszczu.

PONAD MIESIĄC PRACY ZA NAMI !

W tym czasie, udało się wszystkim uczestnikom wprowadzić najważniejsze zmiany w nawykach żywieniowych. Przede wszystkim wyregulować pory posiłków i regularnie pić wodę. Poskutkowało to świetnymi wynikami. Odpowiednio dobrany i zbilansowany plan żywieniowy wraz z treningami pozwolił uczestnikom pozbyć się juz ok. 5 kg tkanki tłuszczowej.

Pracujemy dalej ! Pamiętajmy 70% sukcesu to dieta !

FINAŁ METAMORFOZ

Trzy intensywne miesiące Pozytywnych Metamorfoz za nami !

Cała grupa zgubiła łącznie 173 kg, w tym 170 kg tłuszczu.

Ich obwód łącznie zmniejszył się o 200 cm.

Ich zmagania, wyrzeczenia i ciężka praca została nagrodzona podczas finału. Upominki, poczęstunek i wybór kreacji, w której zaprezentowali się tego dnia zakończył ich 3 miesięczną „przygodę”.Spośród 25 osób wyróżniliśmy 3 finalistów, którzy przeszli największą metamorfozę oraz uzyskali najlepsze wyniki. Poniżej przedstawiamy wybrane osoby i ich metamorfozy.

Ani Araźnej udało się zgubić 9.3 kg, w tym 8 kg tkanki tłuszczowej. Zawartość procentowa tłuszczu u Ani zmniejszyła się o 7.6%. Na pewno Ania musi zmienić całą garderobę, gdyż ma mniej o 10 cm zarówno w biodrach jak i w pasie i z pewnością jest to kilka rozmiarów mniej.

Katarzyna Hołownia  pożegnała łącznie 9.3 kg. Zmniejszyła o 5.6% zawartość tkanki tłuszczowej i jest to 8.5 kg mniej tłuszczu. Ciuchy z Kasi na pewno już spadają, gdyż w pasie ma mniej 15 cm, a w biodrach 7 cm.

Karol Rymarkiewicz podczas metamorfozy schudł 19.3 kg. Dieta połączona z wysiłkiem fizycznym pozwoliła na zgubienie 14.2 kg tkanki tłuszczowej i obniżenie jej zawartości z 33.2% na 24.1%. Obwód pasa Karola zmniejszył się o 20 cm, co znacząco zmniejszyło ryzyko zachorowania na choroby metaboliczne. Karol podczas programu korzystał z cateringu dietetycznego Pure and Fresh.

 

Nie pozwól aby coś Cię ominęło !
Bądź na bieżąco z wydarzeniami !
Zarezerwuj miejsce na kolejną edycję Metamorfoz ! Kolejna edycja startuje już w 3 MARCA!